İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul  Evden Eve Asansörlü Nakliyat ile şirketimiz siz değerli müşterilerine güvenle ve hızla yardımcı olmaktadır. Asansörlü nakliyat ile müşterilerimiz için kısa zaman içerisinde nakliyat işlemlerinizi tamamlamaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetinin en önemli yanı ise güvenli ve hızlı olmasıdır. Bizlerde müşterilerimize güvenle ve hızla yardımcı oluyoruz.

Carven Asansörlü Nakliyat hizmetimizde işinde uzman ekibimiz gruplara ayrılarak işlemlere başlıyor. Bir grup asansörü tamamen kurma aşamasında görevlenirken diğer grup sizin eşyalarınızı analiz etmeye başlamakta. Eşyalarınızı analiz eden uzman ekiplerimiz gerekli ambalajlamaları kullanarak özenle ambalajlama yapılıyor, ambalajlanan eşyalarınız taşınması için asansör bulunan zemine konuluyor. Asansörün kurulumunu yapan  uzman ekiplerimiz birkaç testten sonra asansörün çalışmasını deniyor ve eşyalarınızı güvenle nakliyat aracına yerleştiriyor. Nakliyat aracına yerleştirilen eşyalarınız yeni yuvanıza doğru güvenli bir şekilde  yola çıkıyor ve sizin isteğiniz doğrultusunda yeni evinize yerleştiriliyor ve nakliyat işlemleriniz sonlanıyor.

İstanbul  Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul  Şehirler arası nakliyat hizmeti ile de şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için yanınızda. Şehirler arası nakliye konusunda bir çok şirket bu işleme yanaşmamakta.  Bizler siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız.  Tüm eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşıma işlemleri de sağlanabiliyor bu ayrıcalığımız ile birlikte sizlerin yanında durmaya devam ediyoruz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz öncelikle sigortalı şekilde veya sigortasız şekilde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Müşterilerimiz daha çok sigortalı nakliyat hizmetini seçmektedir. bunun nedeni ise kilometrelerce yol eşyalarınızın taşınırken her hangi bir olumsuzluk anında cebinizden herhangi bir ücret çıkmadan sigorta firması tarafından karşılanmasıdır. Bizler eşyalarınızın sigortalanması konusunda sizlerden çok cüzi miktarda ücret talep etmekteyiz. Böylelikle herhangi bir olumsuzluk anında eşyalarınızın zarar görmesi anında sizleri rahatlatmaktayız. Eşyalarınızın sigortalanma işlemi önce profesyonel ekiplerimiz tarafından evinizdeki eşyalarınız gözden geçirilir ve değerleri biçilir sonrasında sözleşme yapılır ve nakliyat işlemleri sağlanır. Carven Nakliyatı Tercih Eden Tüm müşterilerimize Teşekkür ederiz….  Bizden Fiyat almadan nakliye işlerinizi yaptırmayın kaliteli ve profesyonel ekip ile hizmetinizdeyiz

 

İstanbul  Şehirler Arası Nakliyat , İstanbul  Evden Eve Nakliyat , 

Leave a comment